Працюйте з лідерами

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" надає послуги складської логістики і складські послуги

Послуги складської логістики

Грамотно надані послуги складської логістики дозволяють оптимізувати використання складів і запобігти зайву транспортування товарів і пошкодження вантажів. Якісні складські послуги допомагають істотно скоротити терміни обробки замовлень і в цілому збільшити результативність вашого бізнесу.

Складські послуги від нашої компанії припускають якісний облік ваших товарів і створення необхідних умов для правильного зберігання. У нашому арсеналі - сучасна складське устаткування для переміщення і безпечного зберігання вантажів, а також новітнє програмне забезпечення для обліку товарів.

Підприємство «Агро-Союз-Термінал» пропонує наступні послуги складської логістики Україна в містах Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя:

Послуги складської логістики складу відповідального зберігання.Пропонуємо нашим клієнтам з міст Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, крім оренди складських площ з новітнім технічним оснащенням, вигідні рішення по обробці вантажів, обліку товарів з використанням новітнього програмного забезпечення. Ми приймаємо повну матеріальну відповідальність за розміщення у нас вантажі.

Послуги складської логістики складу тимчасового зберігання.Даний вид логістики дозволить вам спокійно провести підготовку всієї необхідної документації по вантажу, поки він зберігається на наших складах тимчасового зберігання в містах України: Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь.

Послуги складської логістики митного складу, де ви можете зберігати іноземну продукцію під митним контролем протягом встановленого часу, без оплати податків і митних зборів.Послуги складської логістики складу ж / д гілкою Дніпро.

Необхідні всім підприємствам, які працюють з поставками вантажів за допомогою залізничного транспорту. Скористайтеся нашими складськими приміщеннями поблизу міста Дніпро з зручними під'їзними шляхами для навантаження і вивантаження товарів, що перевозяться залізничним транспортом. Ми надаємо всю необхідну вантажну техніку і обладнання для маркування товарів, забезпечуємо необхідний режим для правильного зберігання всіх видів вантажів.

Зручне і економічне рішення, яке дозволять вам організувати доставку вантажу кінцевому споживачеві, минаючи етап складського зберігання. Крос-докінг дозволить вам заощадити час, так як вантажі доставляються значно швидше, і грошові кошти, так як відпадає необхідність оренди складських приміщень в містах Маріуполь, Запоріжжя, Дніпро.

Послуги складської логістики - фулфілмент.Ці складські послуги представляють собою повний комплекс операцій з товарами інтернет-магазину. Ми відправимо ваш товар споживачеві і приймемо оплату. Передаючи нам все логістичні заходи, необхідні для функціонування вашого інтернет-магазину, ви отримуєте вигідне і економічне рішення бізнес-задач.

Складські послуги - вантажно-розвантажувальні роботи.Ми гарантуємо, що в процесі доставки і зберігання ваших вантажів містах України: Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя виключаються всі можливі пошкодження товару. ПРР виконуються як вручну, так і методом палетування.

Складські послуги - маркування вантажів.Виконуємо правильну і якісну маркування товарів відповідно до міжнародних стандартів, завдяки чому ваш товар буде легко ідентифікувати в ході різних операцій з ним.

Замовляйте комплексні послуги складської логістики від підприємства «Агро-Союз-Термінал», економте простір і час!

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.