Послуги вищої якості

Склад тимчасового зберігання Дніпро

Тимчасове зберігання

В ході експортно-імпортних операцій та зовнішньоекономічної діяльності не обійтися без послуг складу тимчасового зберігання.

Оформити імпортний товар на склад тимчасового зберігання не становить для клієнта особливих зусиль. Достатньо надати мінімальний пакет документів, які прибули з вантажем, і протягом 15-30 хвилин можна здійснювати вивантаження товару під митним контролем на склад тимчасового зберігання та передавати документи для оформлення в митницю.

Дана операція (оформлення на СТЗ) дозволяє в «спокійному» режимі (поки товар лежить на складі) здійснювати підготовку всієї необхідної документації, проходити додаткові види контролю при митному оформленні, такі як: сертифікація, митна лабораторія, отримувати рішення СЕС, гомологічний висновок. При цьому ви не затримуєте автомобіль, який доставив вантаж, тобто не платите за простій, демередж, зберігаєте «дружні» стосунки з перевізником. Також варто зауважити про можливість відбору зразків і проб зі складу.

Ми надаємо наші склади зберігання з максимально швидкою процедурою оформлення вантажу. Термін зберігання товарів в режимі складу тимчасового зберігання під митним контролем відповідно до норм Митного Кодексу України становить 3 місяці. Зазначений строк може бути продовжений ще на один місяць, за погодженням з митницею.


З нами ви можете бути впевнені, що складські послуги будуть надані якісно та оперативно, адже досвід роботи компанії "Агро-Союз-Термінал" в даній сфері налічує більше п'яти років.

Склад временного хранения

Склад тимчасового зберігання

Якщо ваше підприємство займається зовнішньоекономічною діяльністю, вам обов'язково знадобиться склад тимчасового зберігання.

При перетині кордону України вантаж на деякий час залишається в транзитній зоні - вже не в країні відправлення, але ще й не в країні прибуття. До моменту прибуття товару митниця вже має інформацію про нього, так як імпортер відправляє попередню онлайн накладну.

Митне оформлення вантажу - тривала процедура. Перевірка митними органами України документів, нарахування податкових зборів, отримання необхідних дозволів відбирає багато часу, а якщо виникають спірні ситуації, цей термін ще більш затягується. І весь цей час ваш товар десь повинен знаходитися. Для подібних ситуацій існує склад тимчасового зберігання Дніпро, в якому розміщуються товари, що перевозяться через кордон України, до завершення митних заходів з вантажем. Варто зауважити, що вантаж замовника не може зберігатися більше трьох місяців з дня відвантаження на склад тимчасового зберігання логістичного оператора в містах Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь.

Склад тимчасового зберігання Україна в містах Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь дає замовнику наступні незаперечні вигоди:

 • забезпечує збереження товару і все його первинні характеристики,
 • добре обладнаний склад тимчасового зберігання Запоріжжя виключає доступ третіх осіб до вантажу,
 • склад тимчасового зберігання Маріуполь допоможе в своєчасному обліку товару і оформленні митних документів,
 • склад тимчасового зберігання дає можливість зробити експертизу і оцінку товару, відвантаженого на склад тимчасового зберігання.

Що можна робити з вантажами, відвантаженими на склад тимчасового зберігання?

Замовник, що помістив свій вантаж на склад тимчасового зберігання, має право перевіряти його збереження, цілісність упаковки, вимірювати габарити, перевозити вантаж в межах складського приміщення.

Інші заходи з вантажами, відвантаженими на склад тимчасового зберігання (підготовка до транспортування, взяття різних проб) можуть здійснюватися лише з дозволу митних органів України. Зрозуміло, продавати товар, який поміщений на склад тимчасового зберігання Дніпро, заборонено.

Які документи потрібні для відвантаження товару на склад тимчасового зберігання Україна

 • договір між нашою компанією та одержувачем вантажу,

 • договір ЗЕД на поставку вантажу,

 • товарно-транспортні документи,

 • попередня декларація,

 • виписка з реєстру осіб, які здійснюють операції з вантажами,

 • рахунок або інший документ, який визначає вартість вантажу,

 • дані про характеристики товару з метою заповнення митної декларації.

Чому варто скористатися послугами складу тимчасового зберігання від підприємства «Агро-Союз-Термінал»?

 • ми забезпечуємо швидке оформлення товару;
 • для відвантаження товару на склад тимчасового зберігання потрібно мінімум документів;
 • помістивши вантаж на склад тимчасового зберігання, ви не будете витрачати кошти за простій свого транспорту в зоні митного контролю, якщо процедура митного оформлення затягується;
 • ми можемо взяти на себе доставку ваших вантажів кінцевому покупцеві;
 • наш склад тимчасового зберігання Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя оснащений новітньою системою відеоспостереження і цілодобовою охороною.

Підприємство «Агро-Союз-Термінал» надає склад тимчасового зберігання Україна в містах Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь з оперативною процедурою оформлення товару. Помістивши свій вантаж на склад тимчасового зберігання Дніпро, ви будете впевнені в його безпеці і незмінності його характеристик.

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.