Услуги высшего качества

Маркування вантажів - складські послуги

Маркування вантажів

Для ефективної роботи складу, швидкої обробки, сортування, обліку товарів необхідно, щоб всі товари були правильно промарковані. Маркування вантажів - це нанесення на них спеціальних стікерів, наклейок, ярликів, етикеток. Кожен з таких елементів зазвичай містить текстову або графічну інформацію, а також штрих-код для швидкого зчитування даних про товар сканером.

Якщо маркування вантажів якісне і виконане правильно, відповідно до міжнародних стандартів, товари легше ідентифікувати в процесі прийому або відправлення зі складу. Мінімізується ризик помилок і пошкодження вантажу під час навантаження-розвантаження, транспортування.

Вигідна пропозиція

Маркування вантажів - послуга тов "Агро-Союз-Термінал"

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" надає весь комплекс складських послуг в Дніпропетровську. Маркування вантажів проводиться професійно і оперативно. Ми працюємо так, що:

  • ярлики, стікери, етикетки кріпляться на товари так, щоб їх можна було легко виявити і швидко зчитати;
  • пігмент, яким наноситься штрих-код і текстово-графічна інформація, стійкий до стирання, дії вологи і сонячних променів;
  • маркування вантажів має інтуїтивно зрозумілу форму, інформація легко сприймається як візуально, так і за допомогою технічних засобів (сканерів штрих-кодів).

Замовляючи маркування вантажів та інші складські послуги в компанії «Агро-Союз-Термінал», Ви економите час і кошти на оплату праці персоналу, покупку або оренду спеціального обладнання. Одночасно Ви отримуєте впевненість в тому, що товари прийняті, розміщені або відвантажені зі складу правильно, акуратно, в строк.

Залишити заявку можна онлайн - менеджери представлять вигідну комерційну пропозицію виходячи з особливостей бізнесу.

Маркировка грузов
Весь комплекс складських послуг

Види і призначення маркування вантажів

Залежно від змісту і призначення маркування вантажів буває:

  • товарне - повідомляє основну інформацію про товар (найменування, сорт, підприємство-виробник, дата випуску і т.д.);
  • спеціальне - попереджає про особливості поводження з вантажем (крихкий, швидкопсувний і т.д.);
  • відправницьке - містить дані про відправника та одержувача, пунктах доставки, масу нетто і брутто і т.д.;
  • транспортне - необхідна логістам для ідентифікації та обліку товарів в процесі транспортування.

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" на Ваше замовлення виготовить і нанесе всі види маркувань. Зробити логістичну складову Вашого бізнесу більш сучасною, впорядкованою, ефективною легко - залиште заявку онлайн на сайті. Співпраця з компанією "Агро-Союз-Термінал" буде вигідною і продуктивною!

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.