Послуги вищої якості

Склад з з/д гілкою - складські та транспортні послуги Дніпро

Склад з ж/д гілкою

Склад з ж/д гілкою - пропозиція, яка зацікавить підприємства, що працюють з поставками товарів, матеріалів залізничним транспортом. ТОВ «Агро-Союз-Термінал» надає в оренду на вигідних умовах складські площі зі зручними під'їзними шляхами для навантаження-розвантаження ТМЦ в (з) вагонів. До ваших послуг:

  • вигідне транспортне розташування поблизу м. Дніпропетровськ і основних шляхів сполучення;
  • сучасне оснащення - вантажна техніка, кран-балка, рампи з плаваючими зрівняльними платформами, обладнання для маркування товарів, функціональне ПЗ для обліку вантажів;
  • підтримання необхідного режиму вологості, температури, освітлення;
  • залучення праці кваліфікованого персоналу з великим досвідом.

Таким чином, якщо бізнес пов'язаний з регулярним пересуванням вантажів на залізничному транспорті, в ТОВ «Агро-Союз-Термінал» вам запропонує підходящий варіант оренди складу з ж/д гілкою. У нас - гнучкі тарифи і зрозуміле ціноутворення, оплата тільки фактично наданих послуг. Компанія приймає на себе повну матеріальну відповідальність за ТМЦ, які зберігаються і обробляються на наших складських площах.

Склад с ж/д веткой
Пропозиція, яка зацікавить

Склад з ж/д гілкою тов «агро-союз-термінал»: як і з якими вантажами працює компанія

Склад с ж/д веткой

Як правило, по залізничних коліях поставляються важкі, великогабаритні, негабаритні вантажі. Від залізничної магістралі до складу ТОВ «Агро-Союз-Термінал» підведена гілка, по якій легко підігнати вагони, майданчики з контейнерами, цистерни. Навантаження-розвантаження проводиться:

  • вручну - для крихкого або штучного товару;
  • з використанням навантажувачів - для палетованих вантажів;
  • із застосуванням кран-балки - для важких, великогабаритних вантажів (металопрокату, обладнання, бетонних виробів і т.д.);

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує замовникам комплексні рішення. Крім оренди складу з ж/д гілкою, організуємо сортування, маркування, облік товарів, митне оформлення вантажів.

Тільки комплексні рішення

Залишити заявку онлайн - дізнайтеся більше про складі з ж/д гілкою тов «Aгро-Cоюз-Tермінал»

Складські площі компанії «Агро-Союз-Термінал» охороняються, обладнані відеоспостереженням, пожежною сигналізацією. Замовник може в режимі реального часу відслідковувати стан і рух вантажів на складі, отримувати інформативні звіти, бути впевненим у безпеці ТМЦ та дотриманні конфіденційності.

Десятки українських підприємств вже вибрали нас в якості постійного партнера. Дізнайтеся більше про складські послуги ТОВ «Агро-Союз-Термінал» - залиште заявку на сайті. Ми допоможемо вивести логістичну складову бізнесу на новий рівень!

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.