Послуги вищої якості

Склад відповідального зберігання Дніпро

Відповідальність ...

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" надає послуги з відповідального зберігання товарів і вантажів підприємствам різних масштабів та профілів діяльності. Наш склад відповідального зберігання розташований в межах м. Дніпропетровськ, поблизу великих транспортних магістралей регіону.

Сучасне технічне оснащення, досвідчений персонал, приваблива цінова політика - це тільки деякі з конкурентних переваг компанії "Агро-Союз-Термінал".

Для успішного розвитку бізнесу необхідна грамотна організація логістичної складової. Розміщення товарів на складах, оперативне навантаження, вивантаження, транспортування, обробка і облік вимагають фінансових вкладень і залучення праці кваліфікованого персоналу. Але утримувати власний склад і штат співробітників підприємствам не завжди економічно доцільно. Тому на логістичному ринку України сьогодні затребуваний аутсорсинг складських послуг.

Склад відповідального зберігання в Дніпрі

Складські послуги від тов "Aгро-Cоюз-Термінал"

Цей пакет послуг ТОВ "Агро-Союз-Термінал" передбачає не тільки надання в оренду складських площ. Компанія приймає на себе повну матеріальну відповідальність за розміщення ТМЦ, а також пропонує вигідні рішення по:

 • навантаженню-розвантаженню товарів;
 • обробці, сортуванню, маркуванню вантажів;
 • обліку з використанням ПЗ, яке легко інтегрується з програмним комплексом підприємств-замовників.

Таким чином, склад відповідального зберігання ТОВ "Агро-Союз-Термінал" - це капітальні площі з сучасним технічним оснащенням, охороною, пожежною сигналізацією. Підходять для розміщення ТМЦ:

 • великогабаритних і негабаритних;
 • крихких і швидкопсувних;
 • які потребують спеціального режиму зберігання (температури, вологості, освітлення).
Фулфилмент
Професійно і вигідно за ціною

Відповідальне зберігання - замовте послугу

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" працює на логістичному ринку України з 2005 року. Завдяки великому досвіду в цій сфері ми надаємо будь-яким замовникам якісний сервіс і пропонуємо вигідні рішення виходячи з конкретних вимог бізнесу.

Десятки підприємств співпрацюють з компанією на постійній основі. Переваги послуг ТОВ "Агро-Союз-Термінал" можуть стати доступні і Вам:

 • вишколений персонал, що працює швидко і злагоджено;
 • спеціальна техніка та програмне забезпечення;
 • вигідне транспортне розташування складських площ;
 • зрозуміле ціноутворення - оплата тільки фактично наданих послуг;
 • чітке дотримання термінів і інших пунктів, прописаних у договорі;
 • грамотне оформлення документів, надання звітності;
 • гарантії безпеки і конфіденційності.

Зверніться до наших менеджерів, і в найкоротші терміни для Вас буде сформульована вигідна комерційна пропозиція щодо складу відповідального зберігання.

Послуги відповідального зберігання

Для підприємств, які займаються оптовою та / або роздрібною торгівлею, наявність якісного складу - це фундамент бізнесу. Однак, не всі підприємства можуть собі дозволити мати власний склад, і не всі щодня потребують розміщення вантажів на склад. У таких випадках оптимальним рішенням стане замовлення послуги відповідального зберігання. Зберігання вантажів здійснюється на складах логістичного оператора. Послуги відповідального зберігання Україна дозволять уникнути великих витрат, які неминучі в разі утримання власного складу.

Підприємство «Агро-Союз-Термінал» пропонує послуги відповідального зберігання Дніпро, що включають:

 • навантажувально-розвантажувальні роботи,
 • маркування, сортування, упакування товарів,
 • прийом і облік,
 • комплектація товарних партій і замовлень,
 • оптимальна логістична схема послуги відповідального зберігання Дніпро для потреб вашого підприємства,
 • грамотна підготовка документації для послуги відповідального зберігання та транспортування вантажів, і для проходження митниці,
 • облік термінів придатності товару,
 • облік повернень,
 • розподіл товарного потоку.

Послуги відповідального зберігання на наших складах Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь максимально автоматизовані, що виключає можливість пошкодження або неправильного зберігання товарів. Ми здійснюємо професійну обробку ваших вантажів, і надаємо широкий вибір якісних витратних пакувальних матеріалів.

Наше новітнє програмне забезпечення дозволяє здійснювати послуги відповідального зберігання в автоматичному режимі в містах Запоріжжя, Маріуполь, і Дніпро.

Ми несемо стовідсоткову матеріальну відповідальність за всі розміщені у нас вантажі.

Етапи послуги відповідального зберігання Дніпро..

Відповідальне зберігання вантажу Дніпро здійснюється поетапно: спочатку відбувається вивантаження і прийом товарів на відповідальне зберігання, далі вантаж розміщується так, як наказано правилами його зберігання. Далі, на вимогу клієнта, проводиться комплектація товарних партій на відвантаження. Якщо потрібно, вантаж обробляється і упаковується. Потім підготовлена ​​товарна партія перевіряється і оформляється супровідна документація. Далі відбувається відвантаження товару на транспорт замовника, або транспортування товару до кінцевого замовника нашим транспортом по містах України Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь.

Відповідальне зберігання вантажу Дніпро передбачає забезпечення збереження ваших вантажів, а також суворе дотримання термінів і прозоре ціноутворення. Наші клієнти можуть бути абсолютно спокійні за свій вантаж, переданий нам. Всі наші склади в містах Дніпро, Маріуполь і Запоріжжя обладнані цілодобовою охороною, відеоспостереженням, охоронною та пожежною сигналізацією. В рамках послуги відповідального зберігання Дніпро наші замовники мають можливість віддалено відстежувати зберігання вантажів, стан і переміщення свого товару, а також керувати операціями з вантажами.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню системи обліку, зберігання вантажів у нас виключає пошкодження товару, а відвантаження проводиться в найстисліші терміни. Замовляючи відповідальне зберігання вантажу у нас, ви можете отримати всі супутні послуги з обробки своїх товарів.

Вигідне розташування наших складів Україна в містах Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, новітня спеціальна техніка та програмне забезпечення, грамотний персонал, і надання клієнту повної звітності - запорука високої якості наданої послуги відповідального зберігання в містах Запоріжжя, Маріуполь, Дніпро.

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.