Послуги вищої якості

Фулфілмент - складські послуги для інтернет-магазинів

Фулфілмент

Фулфілмент - це комплекс заходів зі зберігання, обліку, обробки товарів інтернет-магазину на складі, відправлення кінцевому споживачу, прийому оплати. Таким чином, вся логістична складова компанії, що займається інтернет-продажами, передається на аутсорсинг спеціалізованому підприємству. Вигідні рішення як для початківців, так і для вже розкручених онлайн торгових майданчиків пропонує ТОВ "Агро-Союз-Термінал".

Успішний інтернет-магазин - це майданчик з широким асортиментом якісних товарів, вигідними цінами, чуйними менеджерами. Важлива також швидка та зручна доставка і оплата.

Але компаніям або ІП, які займаються інтернет-продажами, іноді проблематично поєднувати підбір і розширення асортименту, спілкування з клієнтами і організацію логістики. Особливо це актуально для стартаперів. Тому сьогодні затребувана така послуга, як фулфілмент.

Комплекс складських послуг

Фулфілмент - послуга тов "Агро-Союз-Термінал" в Дніпрі

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" має у своєму розпорядженні власні складські площі поблизу м. Дніпро і головних шляхів сполучення. Замовляючи послугу фулфілмента, Ви відкриєте для себе такі переваги і гарантії:

 • заощадите на оренді власного складу, утриманні штату складських працівників і парку спецтехніки;
 • зможете постійно контролювати стан і рух товарів на складі, отримувати регулярні звіти;
 • звільніте час на рішення більш важливих завдань замість пошуку кур'єрів, підходящих служб доставки, способів оплати товарів і т.д.

Компанія "Агро-Союз-Термінал" має великий досвід в логістиці, наші співробітники працюють чітко і злагоджено. На наших складах підтримується необхідний режим температури, вологості, освітлення. У нас зручні під'їзні шляхи, просторі стоянки для ТЗ, рампи з зрівняльними платформами, потужні навантажувачі, сучасне обладнання та програмне забезпечення для маркування та обліку вантажів. Обробляємо і готуємо до відправки інтернет-замовлення швидко і з мінімумом помилок.

Фулфилмент
Повна матеріальна відповідальність

Які складські послуги включає фулфілмент

Замовник може передати на аутсорсинг ТОВ "Агро-Союз-Термінал" як всі логістичні заходи, так і тільки самі трудомісткі з них. Повний перелік послуг включає:

 • прийом товарів на складі, обробку, облік і розміщення на зберігання;
 • прийом і обробку замовлень інтернет-магазину;
 • формування замовлень, при необхідності - маркування упаковки фірмовими етикетками, штампами з логотипом компанії і т.д .;
 • організацію доставки замовлень одержувачам своїми силами, через партнерські служби, самовивозом і т.д .;
 • прийом оплати за товар;
 • роботу з поверненнями, браком і т.д.

Таким чином, Ви як власник інтернет-магазину можете зосередитися на асортименті, залученні клієнтів, а організаційні питання довірити нам. Від Вас буде потрібно закупити і доставити на склад необхідні товари, а далі - справа за співробітниками ТОВ "Агро-Союз-Термінал".

Залиште заявку онлайн - і наші менеджери найближчим часом представлять комерційну пропозицію виходячи із специфіки інтернет-бізнесу.

Фулфілмент логістика

Зміст власного складського господарства в містах Запоріжжя, Київ, Дніпро вимагає постійних великих фінансових вливань, і не кожен бізнес, особливо дрібний, може собі дозволити ціну змісту свого складу Україну. Та й обсяги закупівель і продажів невеликої компанії часто не вимагають наявності великих складських площ. Як же тоді організувати логістичний процес дрібним підприємцям або невеликим інтернет-магазинах? Допомогти в цьому покликана фулфілмент логістика.

Фулфілмент логістика - це зручна і вигідна за ціною послуга зі зберігання й обробки вантажів, і подальшої відправки товару замовнику в Україні (Київ, Дніпро, Запоріжжя). Фулфілмент логістика передбачає повний комплекс заходів з вантажем з моменту створення замовлення покупцем до моменту його отримання, таким чином, замовник послуги зраджує весь свій логістичний процес на аутсорсинг логістичного оператора Дніпро.

Кому потрібна фулфілмент логістика?

Головний споживач послуги фулфілмент логістика - це клієнт, зацікавлений в мінімізації витрат на логістику і клієнтський сервіс. Йому вигідніше ціна на фулфілмент, ніж вартість створення своєї власної логістичної структури Київ.

Найбільш затребувана фулфілмент логістика інтернет-магазинами України, так як дозволяє магазину мінімально брати участь в логістичних процесах, повністю зосередившись на своїй основній діяльності - менеджменті і продажах.

Також фулфілмент логістика необхідна маркетплейсам Україна. Ще дана послуга потрібна іноземним інвесторам і українським бізнесменам (Дніпро, Київ, Запоріжжя), які прагнуть до налагодження поставок продукції з України за кордон. В даному випадку фулфілмент логістика дозволяє збільшувати швидкість доставки замовлень і поліпшити якість клієнтського сервісу.

Фулфілмент логістика - наші послуги

Фулфілмент логістика від компанії «Агро-Союз-Термінал» включає наступні операції з вантажами:

 • прийом і зберігання вантажу;
 • передпродажна підготовка продукції (упаковка, перепакування, маркування, контроль запобігти псуванню характеристик вантажів);
 • комплектація замовлень, в тому числі формування наборів для рекламних кампаній;
 • транспортування замовлень одержувачам;
 • робота з оплатою за товар від замовників;
 • оформлення гарантійних документів на товари, для яких передбачено гарантійне обслуговування;
 • робота з повернутими замовленнями;
 • якісний клієнтський сервіс для кінцевого споживача;
 • прозора звітність і ціна.

Комплекс послуг Запоріжжя може змінюватися і доповнюватися в залежності від потреб конкретного клієнта. Покупець послуги фулфілмент логістика ціна може передавати логістичного оператора як всі свої процеси з логістики повністю, так і частково.

Фулфілмент логістика - наші можливості

Компанія «Агро-Союз-Термінал» Україна має великі складські площі в містах Дніпро, Київ, Запоріжжя, які мають зручну транспортну розв'язку і знаходяться близько основних шляхів сполучення.

Фулфілмент логістика від «Агро-Союз-Термінал» - це:

 • вигідні комерційні умови, прозора ціна;
 • повний комплекс логістичних послуг і прийнятна ціна на них;
 • фулфілмент логістика - це можливість для вас займатися своєю основною діяльністю, доручивши весь комплекс логістичних послуг надійному оператору Україна Дніпро;
 • фулфілмент логістика ціна від нас дозволить вам поліпшити сервісне обслуговування своїх покупців, тим самим збільшуючи їх кількість.
 • правильне і безпечне зберігання вашої продукції на наших складах Україна - Дніпро, Запоріжжя, Київ;
 • повна матеріальна відповідальність логістичного оператора за ваш товар;
 • фулфілмент логістика ціна гарантує точне дотримання термінів поставок замовлень кінцевим споживачам Запоріжжя;
 • в роботі використовуємо новітнє програмне забезпечення, що зводить до нуля виникнення помилок;
 • фулфілмент логістика передбачає прозору звітність і можливість відстеження стану товару і показників ефективності вашого бізнесу. З нами ваші складські залишки будуть завжди актуальні!
Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.