Послуги вищої якості

Вантажно-розвантажувальні роботи

Завантаження

На території нашого автопорту проводиться якісне розвантаження завантаження товару. Крос-докінгові послуги дуже затребувані в разі необхідності формування експортної партії товару в зоні митного контролю, коли необхідно невеликий обсяг товару довантажити в більший автомобіль.


Завантажувально-розвантажувальні роботи

Наша компанія пропонує Вам великий спектр робіт з навантаження, розвантаження, вивантаження вантажу і товару по Україні. Ми надаємо послуги вантажників, якісно виконують вантажно-розвантажувальні роботи. Фахівці компанії здійснюють вивантаження і навантаження, розвантаження вагонів, обладнання та інших важких предметів. Ми гарантуємо, що доставка ваших речей пройде без пошкоджень. Наш підхід забезпечить професійну організацію вантажно-розвантажувальних і інших робіт.

Всі види розвантаження і навантаження залежать від конкретного вантажу.


Види розвантаження і завантаження:

  • Ручна
  • Палетна

Найпоширеніший спосіб - це ручна погрузка, застосовується в більшості випадків. Його переваги полягають в тому, що можна використовувати, якщо вантажівка, або залізничний вагон неможливо використовувати конкретні розміри вантажу для щільного заповнення вантажного простору. Однак є і свої недоліки. Це низька продуктивність такого виду завантажувальних робіт. Не кажучи вже про проблемний чинник як злодійство, недбайливе ставлення до вантажу і так далі..

Більш прогресивний вид розвантаження і завантаження вантажів - це палетна система. Вона зменшує час завантаження і витрати. Але застосовувати її можна, на жаль, не у всіх випадках. Вона годиться, якщо є можливість упорядкувати свою продукцію, що при її навантаженні можна використовувати піддони певних постійних розмірів. Після будь-якої завантаження, вантаж повинен бути зафіксований. Наші висококваліфіковані фахівці здійснювати завантаження вантажу по Україні.

Погрузочно-разгрузочные работы

Компанія «Агро-Союз-Термінал» є однією з небагатьох компаній запустили на логістичному ринку України послугу крос-докінг (cross-docking). Це приймання і завантаження вантажу безпосередньо через склад, без розміщення в зоні довготривалого зберігання. На сьогоднішній день вантажні роботи - дуже поширена послуга.

У міру надходження на нашому складі вантаж буде перевантажуватися в маленькі машини і доставлятися клієнтам.

Крім вантажно-розвантажувальних робіт в послуги нашої компанії входить митне оформлення, діловодство, оформлення документів, ми забезпечуємо документування і організацію роботи з офіційними документами. З нами у вас не виникне проблем з експортом і імпортом товарів в Україну.

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.