Послуги вищої якості

Крос-докінг - грамотний підхід та вигідні ціни

Крос-докінг

Крос-докінг - сучасна технологія в логістиці, що дозволяє організувати доставку товарів від постачальника до кінцевого споживача без зберігання на складі. Як результат - замовник економить:

01

Час

товари доставляються в пункт призначення швидше.
02

Фінанси

немає необхідності орендувати складські площі для довготривалого зберігання ТМЦ.
Крос-докінг - наскрізне складування

Які підприємства можуть його використати?

 • практикують постійні поставки товарів великими партіями, що не вимагають складної обробки на складі;
 • реалізують швидкопсувні, сезонні, акційні товари, які необхідно доставити одержувачу якомога швидше;
 • що працюють з великогабаритними і негабаритними вантажами, які затратно зберігати на складі довгий час.

ТОВ "Агро-Союз-Термінал" надає послуги крос-докінгу в Дніпропетровську. В нашому розпорядженні - просторі майданчики зі зручними під'їзними шляхами, стоянками для легкового і великовантажного автотранспорту, рампи з плаваючими зрівняльними платформами, власних ж/д гілка. Завдяки великому досвіду в логістичній галузі та злагодженій роботі персоналу ми в короткі терміни справляємося з вирішенням завдань замовників.

Кросс-докинг
Складські послуги

Крос-докінг - вигідні пропозиції

Використання складських послуг ТОВ "Агро-Союз-Термінал" відкриє Вам цілий ряд переваг:

 • повна матеріальна відповідальність за вантажі, що надходять на cross-docking обробку;
 • оперативне навантаження-розвантаження товарів як вручну, так і з використанням спецтехніки;
 • своєчасне надання звітності;
 • гнучкі тарифи, оплата тільки тих послуг, які за фактом надані компанією.

Замовляючи крос-докінг в ТОВ "Агро-Союз-Термінал", підприємство звільняє себе від необхідності утримувати штат складських працівників, організовувати своєчасне прибуття-вибуття транспорту, проводити сортування і маркування товарів перед відправкою одержувачу. Ці завдання чітко і злагоджено виконають співробітники нашої компанії. У тих випадках, коли часовий чинник вирішальний, послуга крос-докінгу ТОВ "Агро-Союз-Термінал" буде незамінною.

Складські послуги

ОДНО- І ДВОЕТАПНИЙ КРОС-ДОКІНГ

Залежно від особливостей вантажу та поставлених замовником завдань крос-докінг може бути одноетапним і двоетапним.

Одноетапний cross-docking передбачає перевалку товару з одного транспорту в інший, іноді – з розконсолідацією однієї партії на кілька.

Двоетапний крос-докінг включає не тільки перевантаження ТМЦ з одного транспортного засобу в інший, а й обробку: пересортовування, переконсолідацію, комплектацію, підсортировку зі складу і т.д.

Але в обох випадках з логістичного ланцюжка виключається зберігання вантажів на складі. А це - економія бюджету замовника.

 

Крос-докінг

Крос-докінгКрос-докінг (або наскрізне складування) - це комплекс сучасних логістичних заходів, що дозволяють доставляти продукцію від постачальника до споживача, минаючи етап тривалого перебування вантажу на складах Дніпро або Запоріжжя. Так, вантаж потрапляє до покупця оперативно і точно в обумовлені терміни. Крос-докінг послуги потрібні не для зберігання товарів, а з метою ефективного розподілу вантажопотоків Україна.

Технологія крос-докінгу покликана економити час і кошти, адже необхідність в оренді складських приміщень відпадає.

Склади, де формуються товарні партії, минаючи етап складського зберігання, носять назву крос-докінгу, а склади з функцією нетривалого зберігання продукції 1-2 дня, носять назву крос-докінгу плюс.

Кросс-докинг послуги в Запоріжжі і інших містах України (Маріуполь, Дніпро) виявляються клієнтові в 1 або 2 етапи: коли вантаж проходить склад у своїй споконвічній комплектації і не зазнає розподілу на товарні партії, - це одноетапна послуга крос-докінгу Дніпро. Якщо вантаж піддається переукомплектаціі - це двоетапна послуга крос-докінгу Україна. Рідше використовується трьохетапний крос-докінг (якщо кілька різних вантажів перегруповуються і складаються в оригінальні партії) .

Все ці три варіанти крос-докінг послуги не припускають тривале перебування вантажу на складі, а ціна на них дуже прийнятна для заказчіка.Компанія «Агро-Союз- термінал »пропонує крос-докінг послуги в наступних містах України: Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь, ціна за обслуговування Вас порадує.

Ми маємо в своєму розпорядженні великими складськими площами з зручними під'їзними шляхами, власною ж / д гілкою і всім необхідним якісним обладнанням для обробки, навантаження і транспортування вантажів Маріуполь.


Кому підходять крос-докінг послуги?

 • заходи крос-докінгу необхідні бізнесменам Україна, що має справу з великими партіями товару, що не потребує складної складської обробки Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь;
 • без даних заходів не обійтися постачальникам продукції Україна з малим терміном придатності, сезонних, акційних товарів, які повинні бути доставлені в максимально короткий час в містах Маріуполь, Дніпро, Запоріжжя. Крос-докінг послуги багаторазово прискорюють доставку споживачеві продукції, приблизно на 30%;
 • крос-докінг послуги потрібні бізнесу Україна, що має справу з великогабаритними або негабаритним вантажем, ціна за зберігання яких на складах в містах України Запоріжжя, Маріуполь, Дніпро вельми висока;
 • послуги крос-докінгу необхідні, якщо продукція від різних постачальників консолідується в одну партію для одного адресата; - крос-докінг послуги необхідні для бізнесу, яке постачає продукцію дрібними партіями, але в великому сортаменті.


Надані крос-докінг послуги від «Агро-Союз-Термінал»

 • облік, розподіл, маркування, сортування продукції;збір замовлень і товарних партій;
 • упаковка і перепакування продукції, її поштучна обробка;
 • оперативна транспортування продукції до місця призначення;
 • повна звітність на кожному етапі роботи з товаром Україна;
 • повна матеріальна відповідальність за товар клієнта від надійного логістичного оператора.


Переваги співпраці з «Агро-Союз-Термінал»

 • Крос-докінг послуги ми надаємо оперативно, завдяки відпрацьованим автоматизованим процесам і високої кваліфікації наших професіоналів Дніпро.
 • Гарантуємо, що ціна для клієнта буде прозорою і вигідною. Ви оплачуєте тільки фактично отримані крос-докінг послуги, і можете контролювати всі етапи роботи з вашим товаром.
 • Крос-докінг послуги дозволяють вам мінімізувати використовувану складську площу, скоротивши витрати на оренду і оплату найманої праці. Завдяки скороченню даних витрат, ціна на Ваші товари може бути знижена для споживача, що зробить їх більш конкурентоспроможними на ринку України.

Якщо Ви зацікавлені в продуктивному і надійному співпраці з великим перевіреним логістичним оператором, звертайтеся до нас, і ми якісно надамо необхідні крос-докінг послуги для Вашого бізнесу Україна.

Логістика для бізнесу

Цікавить співпраця з лідерами?

ТОВ «Агро-Союз-Термінал» пропонує повний комплекс послуг для підприємств, які ведуть або тільки розпочали зовнішньоекономічну діяльність.